| Productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Goud, Platina, Palladium, Strook |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Spanning | 340V-430V |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Verwarmende Materialen | toestellen, trapassen, nokkenassen, latschachten, lagers, broodje, zaag, blad, montage, plakken |
| Garantie | 1 jaar |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 100kW |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, Staalsmeedstuk |
| Het werkcyclus | 24 uren |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Macht | 250kw |
| Kerncomponenten | kringsraad, indcutionrol |
| Plichtscyclus | 24 uren, non-stop 100% |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Het werkcyclus | 24 uren |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Het beveiligingspunt van de watertemperatuur | 50℃ |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Inductie blusmachine |
|---|---|
| Frequentie | 30-80khz |
| Outputmacht | 60kw |
| Maximum ingangsstroom | 90A |
| Toepassing | Dovende Toestellen en Assen |
| productnaam | Inductie Onthardend Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Macht | 60kw |
| Kerncomponenten | kringsraad, inductierol |
| Plichtscyclus | 24 Non-stop uren |