| Productnaam | middelgrote frequentieinductie het verwarmen machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Macht | 250kw |
| Toepassingen | Het verharden, het Smeden, het Ontharden, het Doven, het Smelten |
| Voltage | 380v-3phase |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, Staalsmeedstuk |
| Voltage | 380v-3phase |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80khz |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |
| Productnaam | middelgrote frequentieinductie het verwarmen machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het werktijd | ononderbroken 24 uren per dag |
| Toepassingen | Het verharden, het Smeden, het Ontharden, het Doven, het Smelten |
| Macht | 25KW |
| Gebruik | Thermische behandelingsoven, Smeltende Oven, het doven, het verwarmen staalplaat voor heet smeedstuk |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het werktijd | ononderbroken 24 uren per dag |
| Smeltend materiaal | Het gouden Zilveren Lood van het Koperaluminium, aluminium, Non-ferrometaal, Al metaal |
| Voltage | 380v-3phase |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | Hoge frequentie, 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | Lassen, het Verharden die, het Doven, krimpt pasvorm, het Smelten ontharden |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Verwarmende Materialen | Alle metalen |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | De Verwarmer van de hoge Frequentieinductie |
|---|---|
| Het werkprincipe | Het elektromagnetische Inductie Verwarmen |
| HS Code | 85144000 |
| Verwarmend materiaal | Metalen |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Productnaam | Industiralinductie het Verwarmen Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |