| Productnaam | de machine van de inductiethermische behandeling |
|---|---|
| Frequentie | 1-10 kHz |
| Macht | 100kW |
| Verwarming Principe | Magnetisch veldinductie het verwarmen |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | De Verwarmer van de hoge Frequentieinductie |
|---|---|
| Het werkprincipe | Het elektromagnetische Inductie Verwarmen |
| Frequentie | 30-80khz |
| Verwarmend materiaal | Alle metalen |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Stee of Ijzer |
| Kern | Energie - besparing |
| Spanning | 340V-430V |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Verwarmende Materialen | Stianlessstaal |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | de machine van de inductiethermische behandeling |
|---|---|
| Frequentie | Ultra hoge 80-200KHZ |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht | 40kW |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | de machine van de inductiethermische behandeling |
|---|---|
| Frequentie | 1-10 kHz |
| Macht | 60kw |
| Verwarming Principe | Magnetisch veldinductie het verwarmen |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| Macht | 120kw |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT, Licht Touch screen |
| Koelsysteem | waterkoeling |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Inductie die, het Smeden verharden |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |