| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Verwarmende Materialen | Staalbar |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling, 45℃ |
| Het werkmacht | 240-380V |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Toepassing | Bass Copper Steel Forging |
| Macht | 100kW |
| Kerncomponenten | kringsraad, indcutionrol |
| Plichtscyclus | 24 uren, non-stop 100% |
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 100kW |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 100kW |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Macht | 60kw |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Toepassing | Bass Copper Steel Forging |
| Macht | 100kW |
| Kerncomponenten | kringsraad, indcutionrol |
| Plichtscyclus | 24 uren, non-stop 100% |
| Het koelen methode | Waterkoeling |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 15-500 kW |
| Frequentie | Gemiddelde frequentie |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Productnaam | Het materiaal van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | de machine van de inductiethermische behandeling |
|---|---|
| Verwarmende Materialen | Past aan, draagt, belt |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht | 250kw |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |