| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Toepassing | Toestel het Doven |
| Macht | 100kW |
| Kerncomponenten | kringsraad, indcutionrol |
| Plichtscyclus | 24 uren, non-stop 100% |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Toepassing | Trapas het Verharden |
| Macht | 120kw |
| Kerncomponenten | kringsraad, indcutionrol |
| Plichtscyclus | 24 uren, non-stop 100% |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Toepassing | Bass Copper Steel Forging |
| Macht | 100kW |
| Kerncomponenten | kringsraad, indcutionrol |
| Plichtscyclus | 24 uren, non-stop 100% |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Macht | 60kw |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Netto Gewicht | 900KGS |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| Controlesysteem | PLC, Touch screen |
|---|---|
| Spanning | 380v |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Frequentie | Gemiddelde frequentie |
| Grootte | Op maat |
| Het verwarmen Snelheid | 100-1000°C/min |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Controlesysteem | PLC, Touch screen |
| Temperatuurbereik | 0-1000℃ |
| Spanning | 380v |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Stee of Ijzer |
| Kern | Energiebesparend |
| Voltage | 340V-430V |