| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| Productnaam | De Machine van het inductielassen |
|---|---|
| Schommelende frequentie | 30-80khz |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Weergavemodus | Digitaal touch screen |
|---|---|
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| Controlewijze | IGBT-systeem |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Spanning | 220V/380V/415V/440V/480V |
|---|---|
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Grootte | Op maat |
| gewicht | Op maat |
| Frequentie | Middelfrequentie, hoge frequentie, ultrahoge frequentie, HF. |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
|---|---|
| Max. Temperatuur | 1800℃ |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
| Smeltoven | Deeltjes |
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Het koelen methode | Waterkoeling |
| Macht | 15-60KW |
| Verwarmend materiaal | Allerlei Metalen |
| Inductierol | koper |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
|---|---|
| Koelstand | Waterkoeling |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
| Beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
| Display systeem | Aanraakscherm |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
|---|---|
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| Display systeem | Aanraakscherm |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Smeltoven | Deeltjes |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Verwarmende Materialen | Staalbar |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |