| Productnaam | Industiralinductie het Verwarmen Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |
| productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |
| Max. Temperatuur | 1800℃ |
|---|---|
| Smeltende Oven | Smeltkroes |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Max. Smeltcapaciteit | 10-1000kg/h |
| Stroomvoorziening | AC380V/50HZ |
|---|---|
| temperatuurcontrole | Digitaal scherm |
| Het doven Snelheid | 0-20m/min |
| Het doven Diepte | 020mm |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| Inlaatspanning | Fase 3 |
|---|---|
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| Productnaam | Inductie blusmachine |
| Het doven hardheid | HRC50-60 |
| temperatuurcontrole | Digitaal scherm |
| Productnaam | Inductie blusmachine |
|---|---|
| Verwijderingsmodus | inductie het doven |
| temperatuurcontrole | Digitaal scherm |
| Het doven Snelheid | 0-20m/min |
| Het doven hardheid | HRC50-60 |
| Productnaam | De Machine van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Verwarming Principe | Veroorzaakt Magnetisch veld aan het Verwarmen |
| Het voeden Systeem | Het trekken van Voedermachine |
| Smeedstuk | Messing, Koper, het Smeedstuk van de Staalbar |
| Frequentie | Middelgrote frequentie 1-20khz |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |