| productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Goud, Platina, Palladium, Strook |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
| Productnaam | Inductie blusmachine |
|---|---|
| Netto Gewicht | 900KGS |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Smeltende Oven | Smeltkroes |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Het koelen Wijze | Waterkoeling |
| beeldschermsysteem | Aanraakscherm |
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Productnaam | Inductie blusmachine |
|---|---|
| Frequentie | 30-80khz |
| Outputmacht | 120kW |
| Maximum ingangsstroom | 180A |
| Toepassing | Dovende Toestellen en Assen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
|---|---|
| Het verwarmen Diepte | 020mm |
| Het verwarmen Tijd | 0-99s |
| temperatuurcontrole | Automatisch |
| Inductierol | Aanpasbaar |
| Verwarmingstemperatuur | 0-2000℃ |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 180V-430V |
| Fluctuerende frequentie | 1-2MHz |
| Het verwarmen Snelheid | 0-10 mm/s |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Het verwarmen Snelheid | 0-10 mm/s |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal, ijzer |
| temperatuurcontrole | Automatisch |
| Fluctuerende frequentie | 1-2MHz |
| Het verwarmen Diepte | 020mm |
| Productnaam | Ultra Hoge Frequentieinductor |
|---|---|
| Controlesysteem | Cijfertouch screen IGBT |
| Frequentie | Ultra Hoge 300-500KHZ |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Macht | 100kw |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT |
| Frequentie | Middelgrote frequentie, 10~50KHZ |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |