| Het doven Precisie | ±0,1 mm |
|---|---|
| Het doven hardheid | HRC50-60 |
| Het doven Snelheid | 0-20m/min |
| Stroomvoorziening | AC380V/50HZ |
| Controlesysteem | DSP+FPGA volledig digitale besturing |
| Productnaam | Inductie Onthardend Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Macht | 160KW |
| Kerncomponenten | Kringsraad |
| Plichtscyclus | 100% non-stop uren |
| productnaam | Inductie Onthardend Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Macht | 160kW |
| Kerncomponenten | Kringsraad |
| Plichtscyclus | 100% non-stop uren |
| Macht | 100kW |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT, DSP-aanrakingscontrole |
| Frequentie | Hoge frequentie, 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Productnaam | Inductie Onthardend Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Macht | 160KW |
| Kerncomponenten | Kringsraad |
| Plichtscyclus | 100% non-stop uren |
| naam | Inductie Smeltende Oven |
|---|---|
| Outputmacht | 25KW |
| Smeltend ijzer | 8KG |
| Plichtscyclus | 100% volledige lading |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
|---|---|
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Smeltoven | Deeltjes |
| Beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
| Operatiemodus | Hand/Automatisch |
|---|---|
| temperatuurcontrole | Nauwkeurig |
| Koelsysteem | Lucht/water |
| frequentiebereik | 5-500 kHz |
| Toepassing | Laswerk/Loterij/Laserwerk/Smelten |
| Smeltoven | Deeltjes |
|---|---|
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Koelstand | Waterkoeling |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
| Materiaal | Koper/Aluminium/Roestvrij staal |
|---|---|
| frequentiebereik | 5-500 kHz |
| Vermogensklasse | 15-500 kW |
| Koelsysteem | Lucht/water |
| Operatiemodus | Hand/Automatisch |