| Toepassing | Laswerk/Loterij/Laserwerk/Smelten |
|---|---|
| temperatuurcontrole | Nauwkeurig |
| frequentiebereik | 5-500 kHz |
| Controlesysteem | PLC's |
| Stroomvoorziening | AC |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
| Smeltende Oven | Smeltkroes |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
| Productnaam | middelgrote frequentieinductie het verwarmen machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het werktijd | ononderbroken 24 uren per dag |
| Toepassingen | Het verharden, het Smeden, het Ontharden, het Doven, het Smelten |
| Macht | 250kw |
| Productnaam | De Verwarmer van de hoge Frequentieinductie |
|---|---|
| Het werkprincipe | Het elektromagnetische Inductie Verwarmen |
| HS Code | 85144000 |
| Verwarmend materiaal | Metalen |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Macht | 100kW |
|---|---|
| Controlesysteem | DSP-Controlesysteem |
| Huidig | 150A |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Het koelen methode | Waterkoeling |
|---|---|
| Frequentie | 30-80KHZ |
| Macht | 15-60KW |
| Toepassing | Metaal Verwarmen, Heet Smeedstuk die, Hete Montage, Uitsmelting, Inductie het Doven, Inductie, Induc |
| Inductierol | koper |
| Toepassing | Metaal Verwarmen, Heet Smeedstuk die, Hete Montage, Uitsmelting, Inductie het Doven, Inductie, Induc |
|---|---|
| Voltage | 220V-380V |
| Inductierol | koper |
| Het koelen methode | Waterkoeling |
| Frequentie | 30-80KHZ |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
|---|---|
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Smeltoven | Deeltjes |
| Beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Macht | 100kW |
| Kerncomponenten | kringsraad, indcutionrol |
| Plichtscyclus | 24 uren, non-stop 100% |
| Macht | 120kW |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Verrichtingshandboek | Verstrekt |
| Kerncomponenten | Kringsraad |
| Plichtscyclus | 100% non-stop uren |