| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 15kw |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| Productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Stee of Ijzer |
| Kern | Energie - besparing |
| Voltage | 340V-430V |
| Macht | 100kw |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT |
| Frequentie | Middelgrote frequentie, 10~50KHZ |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Macht | 160KW |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Het verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| gewicht | Op maat |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Inductie het Verwarmen Machine |
| Controlesysteem | IGBT/Touch Screen |
| Kracht | 15-500 kW |
| Materiaal | Koolstofstaal/Roestvrij staal/Koper/Aluminium |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
|---|---|
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Controlesysteem | IGBT/Touch Screen |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80khz |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80khz |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT, DSP-aanrakingscontrole |
| Frequentie | Hoge frequentie, 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Lassen, het Verharden die, het Doven, krimpt pasvorm, het Smelten ontharden |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |