| Productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| oven | Het auto dumpen |
| Kern | Energiebesparend |
| Voltage | 380V |
| Gewoon | OEM ODM |
|---|---|
| Frequentie | Middelfrequentie, hoge frequentie, ultrahoge frequentie, HF. |
| Materiaal | Koolstofstaal/Roestvrij staal/Koper/Aluminium |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Temperatuurbereik | 0-1800℃ |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
|---|---|
| Verwarmingsstand | inductieverwarming |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
| Smeltoven | Deeltjes |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Display systeem | Aanraakscherm |
|---|---|
| Max. Temperatuur | 1800℃ |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Koelstand | Waterkoeling |
|---|---|
| Beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
| Smeltoven | Deeltjes |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Smeltoven | Deeltjes |
|---|---|
| Koelstand | Waterkoeling |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Macht | 120kw |
|---|---|
| Controlesysteem | DSP-Controlesysteem |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC, Touch screen |
| Kracht | 15-500 kW |
| Temperatuurbereik | 0-1000℃ |
| Spanning | 380v |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Goud, Platina, Palladium, Strook |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| Stroomvoorziening | AC380V/50HZ |
|---|---|
| Verwijderingsmodus | inductie het doven |
| Het doven Precisie | ±0,1 mm |
| Het doven Diepte | 020mm |
| Veiligheidssysteem | De Knoop van het noodsituatieeinde |