| Productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Spanning | 340V-430V |
| Productnaam | inductie verhardende machine |
|---|---|
| Netto Gewicht | 900KGS |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Goud, Platina, Palladium, Strook |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
|---|---|
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Het koelen Wijze | Waterkoeling |
| beeldschermsysteem | Aanraakscherm |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| Productnaam | Inductie Smeltende Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Goud, Platina, Palladium, Strook |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| De nauwkeurigheid van de temperatuurcontrole | ±1℃ |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Het koelen methode | Luchtkoeling |
| Voltage | 180-430V |
| Materiaal | Allerlei Metalen |
| Fluctuerende frequentie | 1-2MHz |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 180V-430V |
| Inductierol | Aanpasbaar |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Verwarmingstemperatuur | 0-2000℃ |
| Smeltende Oven | Smeltkroes |
|---|---|
| Max. Smeltcapaciteit | 10-1000kg/h |
| Het koelen Wijze | Waterkoeling |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |