| Macht | 120kW |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT, Licht Touch screen |
| Frequentie | 5-20 KHz |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Productnaam | Inductie Onthardend Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380v-3phase |
| Macht | 100kW |
| Kerncomponenten | kringsraad, inductierol |
| Plichtscyclus | 24 Non-stop uren |
| Display systeem | Aanraakscherm |
|---|---|
| Beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
| Koelstand | Waterkoeling |
| Beschermingssysteem | Overstroom/overspanning/overtemperatuur/kortsluiting |
|---|---|
| Max. temperatuur | 1800℃ |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Operatiemodus | Hand/Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | Koper/Aluminium/Roestvrij staal |
| Spanningsbereik | 220-480V |
| Vermogensklasse | 15-500 kW |
| Stroomvoorziening | AC |
| Koelsysteem | Lucht/water |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Vermogensklasse | 15-500 kW |
| beeldschermsysteem | LCD, touchscreen |
| Toepassing | Laswerk/Loterij/Laserwerk/Smelten |
| Smeltende Oven | Smeltkroes |
|---|---|
| beeldschermsysteem | Touch screen |
| Max. Temperatuur | 1800℃ |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
| Het koelen Wijze | Waterkoeling |
| Materiaal | Allerlei Metalen |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | 0-1800℃ |
| Het koelen methode | Luchtkoeling |
| De nauwkeurigheid van de temperatuurcontrole | ±1℃ |
| Controlewijze | IGBT-systeem |
| Verwarmingsstand | inductieverwarming |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Smeltend materiaal | IJzer/staal/koper/aluminium/roestvrij staal |
| Veiligheidssysteem | Noodstop/vergrendeling/aardfout |
| Koelstand | Waterkoeling |
|---|---|
| Smeltoven | Deeltjes |
| Display systeem | Touchscreen |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
| Max. temperatuur | 1800℃ |