| Productnaam | inductie verhardend materiaal |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Toestel het Verharden |
| Macht | 300KW |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT, Licht Touch screen |
| Koelsysteem | Waterkoeling 50℃ |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Inductie die, het Smeden verharden |
| Productnaam | Het materiaal van het inductiesmeedstuk |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | de machine van de inductiethermische behandeling |
|---|---|
| Frequentie | 5-20 KHz |
| Macht | 120kW |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Industiralinductie het Verwarmen Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | Industiralinductie het Verwarmen Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | Het Dovende Materiaal van de twee Posteninductie |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Dovende Materialen | Grote schachten, schijftype, speldtype, toesteltype |
| Gebruik | Het verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden |
| grootte | aangepast |
|---|---|
| aangepaste | OEM ODM |
| Gewicht | aangepast |
| Temperatuurbereik | 0-1800℃ |
| Spanning | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Gewicht | aangepast |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0-1800℃ |
| aangepaste | OEM ODM |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht | 60kw |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Koelsysteem | Waterkoeling 50℃ |
| Het werkmacht | 340V-380V |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |