| Productnaam | middelgrote frequentieinductie het verwarmen machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het werktijd | ononderbroken 24 uren per dag |
| Toepassingen | Het verharden, het Smeden, het Ontharden, het Doven, het Smelten |
| Voltage | 380v-3phase |
| Productnaam | de machine van de inductiethermische behandeling |
|---|---|
| Verwarmende Materialen | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80khz |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |
| Productnaam | middelgrote frequentieinductie het verwarmen machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het werktijd | ononderbroken 24 uren per dag |
| Toepassingen | Het verharden, het Smeden, het Ontharden, het Doven, het Smelten |
| Macht | 300KW |
| productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |
| Productnaam | Inductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Plichtscyclus | ononderbroken 24 uren per dag |
| Toepassing | gloeien, smeden, blussen, smelten, warmtebehandeling |
| Voltage | 380v-3phase |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80khz |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |
| Productnaam | inductie het verwarmen materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | middelgrote frequentieinductie het verwarmen machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het werktijd | ononderbroken 24 uren per dag |
| Toepassingen | Het verharden, het Smeden, het Ontharden, het Doven, het Smelten |
| Macht | 250kw |
| productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |