| Productnaam | De Verwarmer van de hoge Frequentieinductie |
|---|---|
| Het werkprincipe | Het elektromagnetische Inductie Verwarmen |
| HS Code | 85144000 |
| Verwarmend materiaal | Metalen |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Productnaam | inductie smeltende machine |
|---|---|
| Controlemethode | Volledig digitale precisiecontrole |
| Het smelten Materail | Staal, Ijzer, aluminium, brons, en andere edele metalen |
| Kern | Energie - besparing, Hogere output |
| Voltage | 340V-430V |
| Productnaam | Industiralinductie het Verwarmen Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Handbediende Lengte | Meer dan 5 Meters |
|---|---|
| Toepassing | Metaal Verwarmen, Heet Smeedstuk die, Hete Montage, Uitsmelting, Inductie het Doven, Inductie, Induc |
| Voltage | 220V-380V |
| Frequentie | 30-80KHZ |
| Inductierol | koper |
| Voltage | 220V-380V |
|---|---|
| Het koelen methode | Waterkoeling |
| Inductierol | koper |
| Macht | 15-60KW |
| Verwarmend materiaal | Allerlei Metalen |
| naam | CNC, PLC Dovend Hulpmiddel |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Koelsysteem | onderdompeling, hydrojet |
| Plichtscyclus | 100% volledige lading |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |
| Het verwarmen wijze | inductieverwarming |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT-systeem |
| Display systeem | Aanraakscherm |
| Stroomvoorziening | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Max. Smeltcapaciteit | 1-1000 kg/uur |
| Productnaam | Inductie Solderende Machine |
|---|---|
| Verwarming Principe | Magnetische Inductie het Verwarmen |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 100kW |
| Toepassing | Solderend strook, aluminium, legering of koper |
| Productnaam | Inductie blusmachine |
|---|---|
| Frequentie | 30-80khz |
| Outputmacht | 60kw |
| Maximum ingangsstroom | 90A |
| Toepassing | Dovende Toestellen en Assen |
| Materiaal | Koolstofstaal, legeringsstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Kracht | 15-500 kW |
| Het verwarmen Snelheid | 100-1000°C/min |
| Spanning | 380v |
| Temperatuurbereik | 0-1000℃ |