| Macht | 380V |
|---|---|
| Frequentie | 80-200KHZ |
| Garantie | 12Months |
| Technologiesteun | Al leven |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | 30-80khz |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | De inductie van de aluminiumpijp het solderen |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Controlesysteem | IGBT, DSP-aanrakingscontrole |
| Frequentie | Hoge frequentie, 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 380v-3phase |
| Toepassing | Lassen, het Verharden die, het Doven, krimpt pasvorm, het Smelten ontharden |
| Productnaam | Protableinductie het Verwarmen Machine |
|---|---|
| Hand - gehouden Lengte | 5 meters |
| Frequentie | Hoge frequentie, 30-80KHZ |
| Het werkmacht | 240V-380V |
| Toepassing | Lassen, het Verharden die, het Doven, krimpt pasvorm, het Smelten ontharden |
| Het verwarmen temperatuurwaaier | 0-1500℃ |
|---|---|
| Het werktijd | ononderbroken 24 uren per dag |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| werkend milieu | Binnen |
| Vermogensklasse | 15-1000KW |
| Productnaam | de machine van de inductiethermische behandeling |
|---|---|
| Frequentie | 1-10 kHz |
| Macht | 100kW |
| Verwarming Principe | Magnetisch veldinductie het verwarmen |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieursservice ter plaatse, online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Verwarmend materiaal | Allerlei Metalen |
|---|---|
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Machinetype | Verwarmingsmachine |
| Vermogensklasse | 15-1000KW |
| Veiligheidsbescherming | Ja |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
|---|---|
| Het verwarmen Snelheid | Snel |
| De nauwkeurigheid van de temperatuurcontrole | ±1℃ |
| Schommelende frequentie | 1-20KHZ |
| Het verwarmen temperatuurwaaier | 0-2000℃ |
| Productnaam | Industiralinductie het Verwarmen Materiaal |
|---|---|
| Voltage | 380V, 3phase |
| Plicht Cylce | 24 uren niet einde |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Krimp Montage, het Verharden, het Smeden, het Doven, het Ontharden, het Smelten |
| Productnaam | De Verwarmer van de hoge Frequentieinductie |
|---|---|
| Het werkprincipe | Het elektromagnetische Inductie Verwarmen |
| HS Code | 85144000 |
| Verwarmend materiaal | Metalen |
| Toepassing | Verharden, het Doven, die krimpt pasvorm, het Smelten onthardt |